تدریس و معلم خصوصی ریاضی دهم

تدریس و معلم خصوصی ریاضی دهم

تدریس خصوصی ریاضی دهم دوره دوم متوسطه

تدریس و معلم خصوصی ریاضی دهم : در سراسر تهران با مناسب ترین قیمت به همراه جزوات تقویتی و حل نمونه سوالات امتحانات پایان ترم به صورت ویدیو و pdf  توسط اساتید گروه آموزشی مدرس خوب صورت می پذیرد.

پایه دهم دوره دوم متوسطه اولین سالی است که دانش آموزان مطالب درسی مرتبط با کنکور سراسری را فرا می گیرند و نقطه شروعی برای کسب موفقیت در آزمون سراسری می باشد و به همین دلیل حائز اهمیت است. در صورتیکه دانش آموز در سال های بعد با راهنمایی مشاور در این راستا درست گام بردارد، می تواند به نتیجه مطلوب دست یابد. مدرسین گروه آموزشی مدرس خوب در تدریس خصوصی ریاضی دهم  با هدف کسب نتیجه مطلوب در امتحانات پایانی و رضایت دانش آموزان ، از متد های آموزشی جدید بهره می گیرند.

مشکلات ریاضی دهم با توجه مطالب جمع آوری شده در گروه ها و نیز گفته های دبیران:

۱-محتوای کتاب نسبت به سطح معلومات دانش آموزان سنگین است و مولفان محترم اکثر مطالب و سرفصل های کتاب های ریاضی و هندسه سال اول و دوم و سوم سابق را در کتاب های پایه دهم تجمیع نموده اند ؛ به عنوان مثال مباحث : مثلثات و اتحاد و تجزیه و گویا کردن،حل معادله درجه ۲ از ریاضی ۱، دنباله و الگو، تابع و تعیبن علامت، تابع درجه دو، ترکیبیات از ریاضی ۲، سه فصل از آمار و مدل سازی، دو فصل از جبر و احتمال در این کتاب گنجانده شده است.

۲- زمان اختصاص یافته به کتاب های مذکور ریاضی ۱ تجربی و ریاضی ، هندسه ۱ ،ریاضی و آمار رشته انسانی، ریاضی فنی کافی نبوده و باعث می شود مطالب یا ناقص تدریس شود و یا مقدار مشخص شده برای هر نیم سال به اتمام نرسد.

۳- تنوع مطالب زیاد بوده و چینش فصل ها با اشکالاتی همراه است. لذا با کاستن از تنوع آنها و برخی جابه جایی فصل ها می توان تا حدی زمان اختصاص یافته به هر نیم سال را مدیریت نمود و کتاب را به پایان رساند

۴ – کتاب ها دارای اشکالات علمی واضح، متون ویرایش نشده و غلط های چاپی بوده و برخی تعاریف گفته شده در کتاب با تمرینات و مثال های ذکر شده هم خوانی ندارد.

۵ – محتوای کتاب با سطح معلومات قبلی دانش آموزان متناسب نیست و این کار باعث اختلال در انجام تمرینات گردیده، مخصوصا در کتاب های ریاضی انسانی و هندسه ۱ مشهود است.

۶ – کثرت فعالیت ها و تمرینات کلاسی از سویی و کثرت دانش آموزان در هر کلاس درسی از سویی دیگر باعث می شود که به خاطر ضیق وقت دبیران به روش های سنتی روی آورند و این با اهداف جدید کتاب و دانش آموز محور بودن کتاب ها متناقض است .

۷ – مطالب در کتاب های درسی جسته گریخته و ناقص ارایه شده است

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of
wpDiscuz