صفحه اصلی

تدریس خصوصی در تهران

  •  تدریس خصوصی کلیه دروس توسط اساتید حرفه ای و دبیران رسمی آموزش و پرورش
  • شهریه مناسب و شرایط پرداخت آسان، اساتید تضمینی
  • تدریس مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی و شیوه نوین آموزشی
  • ثبت نام آسان تنها با یک تماس و هماهنگی کلاس در کمترین زمان ممکن با اساتید حرفه ای

تدریس خصوصی در تهران به تقویت پایه درسی شما کمک می کند. حتما برایتان پیش آمده معلمتان درسی را در کلاس توضیح داده است اما به خوبی نتوانسته اید مفاهیم آن را درک کنید و در حل سوالات آن مبحث با اشکال رو به رو شده اید و یا یکی از دوستانتان از شما سوالی میکند اما علاوه بر آنکه فکر میکردید که میتوانید به سوالش پاسخ بدهید قادر به پاسخگویی نیستید و این زمانی است که برای شما یادگیری ناقص رخ داده است.

عدم تمرکز یا توجه کافی به معلم در کلاس درس و یا ضعف پایه درسی, عدم مرور درس و حل نکردن سوالات مربوط به بحث و… تمامی این موارد میتواند از دلایل یادگیری ناقص باشد.

در این حالت شما میتوانید با مراجعه مجدد به همان مطالب و صرف انرژی بیشتر سعی کنید مطالب را مجدد یاد بگیرید که ممکن است خیلی هم موفق عمل نکنید و یا اینکه ترجیح دهید فردی مجددا همان درس را همراه با مفاهیم اصلی آن و انطور که شما می آموزید برایتان تدریس کند.

تدریس خصوصی در تهران می تواند راه حل بسیار مناسبی برای رفع اشکالات درسی شما باشد. گاها معلمین در مدارس به دلیل کمبود وقت و بالا بودن تعداد نفرات حاضر در کلاس قادر نیستند مطالب را تک به تک آنطور که برای هر دانش آموز قابل درک باشد به وی بیاموزند.

همچنین دانش اموزان نیز هر کدام وضیعت درسی متفاوتی دارند و ممکن است میزان تسلطتشان بر روی دروس مختلف بسیار با هم متفاوت باشد.

تدریس خصوصی در تهران