معلم ریاضی چهارم | تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

 • برای تدریس خصوصی ریاضی به دانش‌آموزان چهارم ابتدایی، بهتر است ابتدا برنامه‌ای برای تدریس و آموزش خود تهیه کنید.
 •  در این برنامه، باید اهداف کلی و مشخصات درس‌ها و فعالیت‌های مختلفی که برای آموزش دانش‌آموزان استفاده خواهید کرد، تعیین شود.
 • در ادامه، توصیه می‌کنم که در تدریس خصوصی ریاضی به دانش‌آموزان چهارم ابتدایی، از روش‌های تدریسی مختلفی مانند استفاده از بازی‌های آموزشی، تمرین‌های مختلف و کاربردی، استفاده از تصاویر و شکل‌های رسومی و تشریحی و … استفاده کنید.
 • همچنین، بهتر است از منابع و کتاب‌های درسی مناسب و مورد تأیید استفاده کنید و در هنگام تدریس به تفاوت‌های فردی و شخصیتی دانش‌آموزان توجه کنید تا بهترین روش برای هر کدام از آن‌ها را پیدا کنید.
 • در نهایت، بهتر است در تدریس خصوصی ریاضی به دانش‌آموزان چهارم ابتدایی، محیطی مناسب و آرام و مطمئن فراهم کنید تا دانش‌آموزان با راحتی و آرامش به درس بپردازند

معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

 • به عنوان یک معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی، از شما انتظار می‌رود که دارای تحصیلات و تخصص مناسب در زمینه ریاضی باشید و قادر به ارائه درس‌هایی با محتوای مناسب و طرز تدریسی جذاب و موثر باشید. در ادامه، برخی از نکات و مهارت‌هایی که برای یک معلم خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی مهم هستند، معرفی می‌کنم:
 1. داشتن تسلط کامل بر مطالب و مباحث درسی مربوط به کلاس چهارم ابتدایی و توانایی تبدیل این مطالب به درس‌های قابل درک برای دانش‌آموزان.
 2. توانایی توضیح مفاهیم ریاضی به شیوه‌ای ساده و قابل درک برای دانش‌آموزان و ایجاد تعامل و فعالیت در کلاس.
 3. استفاده از روش‌های تدریسی متنوع و مناسب برای هر دانش‌آموز به دلیل تفاوت‌های فردی و شخصیتی آن‌ها.
 4. ایجاد برنامه‌های درسی منسجم و مشخص و برنامه‌ریزی برای تدریس بهتر در جلسات پیاپی.
 5. قدرت ارتباط برقرار کردن با دانش‌آموزان و ارائه بازخورد سازنده و موثر برای بهبود فرآیند یادگیری و درک آن‌ها از مباحث ریاضی.
 6. ارائه تمرین‌های مختلف و کاربردی برای تثبیت مفاهیم ریاضی و توسعه مهارت‌های عددی دانش‌آموزان.
 7. ایجاد محیط آموزشی مناسب و فراهم کردن تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای تدریس

هزینه تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

 • هزینه تدریس خصوصی ریاضی برای دانش‌آموزان چهارم ابتدایی، به شرایط و ویژگی‌های مختلفی بستگی دارد. در ادامه برخی از عواملی که بر هزینه تدریس خصوصی ریاضی تأثیر می‌گذارند را بررسی می‌کنیم:
 1. سطح تحصیلات معلم: هر چقدر سطح تحصیلات و تخصص معلم بالاتر باشد، هزینه تدریس خصوصی نیز بیشتر خواهد بود.
 2. شرایط جغرافیایی: شهر و منطقه‌ای که محل زندگی و تدریس است، نیز بر هزینه تدریس خصوصی تأثیر دارد. هزینه تدریس در شهرهای بزرگ و هزینه تدریس در مناطق دورافتاده با یکدیگر متفاوت است.
 3. تجربه معلم: معلمانی که تجربه بیشتری در تدریس دارند، ممکن است هزینه بیشتری بگیرند.
 4. تقاضای بازار: میزان تقاضای بازار برای خدمات تدریس خصوصی ریاضی نیز بر هزینه تأثیر دارد. در شهرها و مناطقی که تقاضا برای خدمات تدریس بالا است، هزینه‌ها نیز معمولاً بیشتر است.
 • بنابراین، با توجه به موارد  فوق، هزینه تدریس خصوصی ریاضی برای دانش‌آموزان چهارم ابتدایی ممکن است بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان برای هر جلسه 1.30 دقیقه می باشد.

 

 • چنانچه برای انتخاب مدرس نیاز به مشاوره و راهنمایی داریدمی توانید با مشاورین حرفه ای مدرس خوب در تماس باشد: آنها بهترین دبیر را با توجه به شرایط شما بعد از تعیین سطح اولیه به شما معرفی می نمایند.

       شعبه غربشعبه شرقشعبه شمالتلفن همراهشماره همراه

 • شما می‌توانید بعد از انتخاب موضوع آموزشی، لیست مدرسین آن رشته را مشاهده کرده و بعد از بررسی مشخصات شان مانند قیمت، نظرات، تحصیلات، افتخارات و سوابق کاری مناسب ترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.

مدرسان ریاضی چهارم ابتدایی

ریاضی دبستان
رایگان
تدریس کیفی انگیزشی و پویای ریاضی و فیزیک از پایه پنجم تا دوازدهم مدرس فوق لیسانس فیزیک پلاسما با بیش از 10 سال سابقه تدریس و کار با دانش آموزان...
ریاضی تیزهوشان
رایگان
میلاد نعمتی فوق لیسانس برق فوق لیسانس هوافضا ۱۵ سال سابقه تدریس خصوصی تضمینی جلسه اول رایگان هزینه توافقی
ریاضی دبستان
رایگان
محبوبه تقوی هستم.فوق لیسانس ریاضی کاربردی سابقه ۱۵سال تدریس ریاضی در همه مقاطع تحصیلی متاهل هستم
ریاضی تیزهوشان
رایگان
سید حمید لطیفی کارشناسی ارشد ریاضیات کاربردی از دانشگاه محقق اردبیلی ۱۲ سال سابقه تدریس در مدارس و همچنین بصورت تدریس خصوصی به روش مفهمومی و گا...
ریاضی دبستان
رایگان
کارشناسی ارشد ادبیات کودک از دانشگاه سراسری.معلم مقطع ابتدایی.۷سال سابقه تدریس پایه اول تا سوم
ریاضی دبستان
رایگان
تلفن : 09127087593 وضعیت تاهل : متاهل هزینه تدریس : جلسه یک ساعت و نیم 200 هزارتومان شهر : تهران مدرک تحصیلی : لیسانس رشته تحصیلی : آموزش ابتدایی د...
ریاضی دبستان
رایگان
مدرک تحصیلی : فوق لیسانس رشته تحصیلی : ریاضی محض گرایش جبر دروس مورد نظر برای تدریس را انتخاب کنید : ریاضی دبستان,ریاضی متوسطه اول,ریاضی متوسطه د...
ریاضی دبستان
رایگان
تدریس خصوصی تمام دروس ابتدایی با بازی و روشهای خاص برای دانش آموزانی که مشکلات یاد گیری دارند. تدریس خصوصی ریاضی و عربی دوره اول متوسطه
ریاضی تیزهوشان
رایگان
مهدی عالی نژاد تدریس خصوصی دروس ریاضی و فیزیک جهت آمادگی امتحان های تستی و تشریحی .
Layer 1
ورود دسته بندی ها