وبلاگ

چگونه معلم خصوصی خوبی خوبی باشیم؟

این 10 استراتژی می تواند تدریس خصوصی را به تجربه ای سازنده و مفید برای شما و دانش آموزانتان تبدیل  کند.

  1. صادق باشید: این به ایجاد رابطه و اعتماد که دو عنصر حیاتی برای یک رابطه آموزشی موفق است کمک می کند.
  2. انعطاف پذیر باشید: این به معنای تمایل به تنظیم تکنیک ها و رویکردها برای مطابقت با سبک های یادگیری دانش آموز است.
  3. صبور باشید: آنچه برای شما واضح یا آسان است ممکن است برای دانش آموز شما اینطور نباشد. یاد بگیرید که در گفتار یا زبان بدن خود ناراحتی خود را نشان ندهید.
  4. شنونده خوبی باشید: یاد بگیرید که سرنخ هایی را در صحبت های دانش آموز خود به دست آورید که به شما امکان می دهد بفهمید واقعاً چه احساسی دارد. یک شنونده خوب بر گفتگو مسلط نیست!
  5. حرفه ای باشید : به جز بحث در مورد دانشجو مباحث درسی با کارکنان یا اساتید، اطلاعات مربوط به دانشجو باید محرمانه بماند.
  6. مایل باشید تجربیات خود را به اشتراک بگذارید: با به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آنچه که با آن مواجه شده اید، دانش آموز ممکن است از اینکه تنها نیست احساس آرامش کند. به اشتراک گذاشتن تجارب و درس های آموخته شده راه طولانی در ایجاد اعتماد و حمایت دارد. همچنین به تقویت اعتماد به نفس دانش آموز کمک می کند.
  7. همکار باشید: رابطه معلم و دانش آموز باید به عنوان یک مشارکت در نظر گرفته شود. شما آنجا نیستید که جای مربی را بگیرید. به دانش آموز اجازه دهید بداند که برای تکمیل مطالعه کلاسی و فردی با او کار می کنید.
  8. به دانش آموز یاد دهید که چگونه یاد بگیرد: به عنوان یک معلم، هدف نهایی شما این است که به دانش آموز کمک کنید تا به یک یادگیرنده مستقل تبدیل شود.
  9. اعتماد به نفس داشته باشید: شما برای ویژگی هایی انتخاب شده اید که به شما امکان می دهد معلم و الگوی خوبی باشید. با این حال، داشتن اعتماد به نفس به معنای داشتن شجاعت پذیرش پاسخی نیست. با دانش آموز خود صادق باشید؛ به او بگویید آیا باید تکالیف خود را انجام دهید؟ و سپس پیگیری کنید. او ممکن است واقعاً احساس بهتری داشته باشد که شما را بی نقص نمی داند (و این یک فرصت عالی برای آموزش مهارت های یادگیری است).
  10. از منابع موجود استفاده کنید: مشاوران ما اینجا هستند تا کمک کنند. اگر مشکلاتی در رابطه با تدریس خصوصی وجود دارد یا مشکلاتی که بر عملکرد دانش آموز شما تأثیر می گذارد، به ما اطلاع دهید.
 
Layer 1
ورود دسته بندی ها