چگونه تدریس خصوصی شروع کنم

  • آبان 10, 1398 - 11:00
  • تهران

چگونه تدریس خصوصی شروع کنم

شروع تدریس خصوصی

 

تدریس خصوصی یک راه عالی برای کسب درآمد اضافی به عنوان شغل دوم و یا حتی شغل اصلی است اگر شما به اندازه کافی برای اینکار وقت بگذارید. با پیدا کردن نقاط قوت خود به عنوان یک معلم کارامد، تعیین هزینه مناسب  و تبلیغات کار خود، می توانید یک کار مناسب و با پرستیژ برای خود کسب کنید.

 

  1. برای کار خود برنامه ریزی کنید

چگونه تدریس خصوصی شروع کنم

ابتدا از دانش آموزان سطوح پایین تر شروع کنید.برای تدریس خود جزوه و طرح درس فراهم کنید و از دارا بودن دانش کافی برای تدریس هر مبحث اطمینان حاصل کنید.

 

سعی کنید استانداردهای مشترک با روش تدریسی که آموزش و پرورش برای هر درس و مقطعی در نظر می گیرد را دارا باشید، با اینکار شما باعث جلوگیری از تضاد و دوگانگی شیوه تدریس می شوید.

 

2. بررسی رقبا

با موسسات آموزشی معتبر و مدرسانی که در منطقه شما تدریس می کنند تماس بگیرید(می توانید شماره آنها را از  روزنامه و سایت ها پیدا کنید) تا خدمات و نرخ های آنها را بدانید. پیدا کنید که آیا این نرخ ها براساس معلمانی است که رسمی هستند یا  به صورت خصوصی تدریس می کنند. این تحقیق باعث می شود که شما در نهایت تصمیم گیری کنید که برای تدریس خود چه قیمتی را در نظر بگیرید و همچنین به شما فرصتی را برای دیدن رقبا می دهد که از این اطلاعات برای کمک به تنظیم خدمات خود استفاده کنید.

 

3.برای خود یک نام اختصاصی انتخاب کنید

 

زمانیکه میدانید که تخصص لازم برای تدریس در یک درس مشخص را دارا هستید، می توانید شروع به ساخت یک نام تجاری برای کسب و کار خود کنید. نامی را انتخاب کنید که خدمات شما را از رقبا جدا کند  مثلا آقای ریاضی، ریاضی صد، دکتر ریاضی ، مستر شیمی و ….

 

4.برای دانش آموزان فضایی فراهم کنید که بیشترین تمرکز را داشته باشند.

چگونه تدریس خصوصی شروع کنم

شما باید یک فضای راحت با روشنایی مناسب ایجاد کنید که بدون سر و صدا و حواس پرتیهای دیگر باشد ،بدیهی است که فضای شما باید تمیز و مناسب با وسایل لازم و منابع مناسب برای موضوع مورد نظر شما باشد.

 

5. برای زمان تدریس خود برنامه ریزی کنید

چگونه تدریس خصوصی شروع کنم

چگونه تدریس خصوصی شروع کنم؟

 

آیا میخواهید به عنوان یک منبع اضافی درآمد تدریس کنید، یا میخواهید تمام وقت تدریس کنید؟ قبل از اینکه بتوانید هزینه های خود را تعیین کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا تدریس خصوصی تنها منبع درآمد شما تبدیل خواهد شد یا خیر.

 

6. یک مقیاس هزینه سازگار با وقتی که برای تدریس می گذارید در نظر بگیرید.

تصمیم گیری برای هزینه های خدمات خود می تواند یکی از سخت ترین بخش های ایجاد یک کسب و کار آموزشی باشد. اگر قصد دارید که به عنوان یک معلم تمام وقت کار کنید، هنگام پرداخت هزینه های خود باید هزینه های کسب و کار و همچنین هزینه های زندگی عمومی خود را در نظر بگیرید.

اطلاعات رویداد :

  • تاریخ شروع :آبان 10, 1398
  • زمان شروع:11:00
  • تاریخ پایان :آبان 11, 1398
  • زمان خاتمه:13:30
  • تعداد شرکت کنندگان:100
  • مکان :تهران
  • وبسایت:http://riazitehran.com/

این رویداد را پیدا کنید :